Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Najpiękniejsze czapki zimowe Eisbar!

Najpiękniejsze czapki zimowe Eisbar!

Czapka na zimę Eisbar Jamie z pomponem, to doskonały przykład produktu łączącego estetykę z wygodą. Ciepła, dwuwarstwowa czapka wykonana została z najlepszych materiałów takich jak mieszanka poliakrylu i wełny. Piękny, jednolity splot podkreślony został intensywnym, niebiesko-turkusowym kolorem przełamanym intensywnie czerwonym pomponem. Cały urok tej czapki polega na kontrastowym zestawieniu  barw oraz wykorzystaniu ozdobnego splotu. Czapka przybrana została dodatkowo podwójnym logo firmy Eisbar, oraz symbolem w postaci czerwonej litery „s” na białym tle. 

Ciepła czapka z pomponem

Drugim przykładem nieodpartego uroku czapek Eisbar, jest czapka na zimę Eisbar Star z pomponem. Zaprojektowana została w trzech kontrastujących kolorach, tj. białym, szarym i intensywnie pomarańczowym. Posiada puszysty pompon, który jest powtórzeniem koloru pomarańczowego. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, ta urocza czapka posiada jeden mały napis z nazwą firmy.

Zalety czapek Eisbar

Wszystkie czapki zimowe Eisbar są bardzo ciepłe, wygodne i niezwykle twarzowe. Ich sportowa elegancja łączy się z klasycznym i tradycyjnym wzorem czapek z pomponami a urok doceniany jest przez osoby uprawiające sporty zimowe. Wyjątkowy styl fasion doskonale komponuje się z najnowszymi trendami modowymi. Czapki zimowe Eisbar są wesołe i radosne, dlatego każdy miłośnik zimowego szaleństwa chętnie nałoży na głowę jeden z tych niezwykłych modeli. Czapki Eisbar projektowane są dla osób, które lubią żywe kolory i intensywne doznania sportowe. Sprawdź szczegóły oferty na krakowsport.pl.