Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

McKinley – odzież sportowa

McKinley – odzież sportowa

McKinley to marka własna sieci INTERSPORT. Jest producentem odzieży, obuwia i akcesoriów dedykowanych sportom outdoorowym takim jak: trekking, hiking, czy nordic walking. Nazwa marki została zainspirowana przez najwyższy szczyt w Ameryce Północnej. Powstała z myślą o jego zdobyciu i jest już na rynku przeszło 30 lat. 

Odzież McKinley słynie z wysokojakościowych materiałów, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, jak i w ekstremalnych sytuacjach. Między innymi na takie sytuacje zostało opracowane kilka systemów funkcyjnych, zaliczają się do nich na przykład: system chroniący przed przemakaniem i wiatrem (Aquabase), system utrzymujący odpowiednia temperaturę skóry, chroniący również przed przemakaniem i wiatrem (Aquamax), system Ventmax pozwalający skórze oddychać oraz system zapewniający szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz (Dry Plus).

Czy McKinley nadaje się dla wszystkich? Konsumenci jednogłośne twierdzą, że tak. Nie jest to istotna kwestia czy wyruszasz zdobyć K2, czy uprawiasz bardziej sezonową turystykę, ponieważ na pewno znajdziesz w ofercie marki produkty przeznaczone do takich aktywności. Kolejną zaletą są stosunkowo niskie ceny w porównaniu do jakości. W gratisie duża funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Produkty tej marki są dostępne na rynku odzieżowym już ponad trzy dekady i znajdziemy w ofercie produkty takie jak: buty, plecaki, spodnie turystyczne czy trekkingowe, kurtki, namioty, śpiwory, maty, koszulki, kamizelki, polary, nerki. Oferta kierowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Mckinley odzież sportowa dostępna na DobreNarty.pl.