Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Iso Whey Zero firmy BioTech USA

Iso Whey Zero firmy BioTech USA

Iso Whey Zero firmy BioTech USA to najwyższej jakości białko dietetyczne wyprodukowane bez dodatku cukru izolatu białka serwatkowego. Iso Wei Zero nie zawiera laktozy i glutenu oraz ma niską zawartość tłuszczu i węglowodanów.

Białko to jest idealne dla sportowców w okresie suszenia, ponieważ zawartość kalorii w jednej porcji gotowego shake’a wynosi mniej niż 100 kilokalorii.

Inne składniki:

Izolat białka serwatkowego, L-Glutamina, BCAA (L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina), Aromaty, Całkowicie i częściowo uwodorniony olej kokosowy, Zagęszczacz (Karboksymetyloceluloza sodowa), Emulgator (Lecytyna sojowa), Kwas cytrynowy, Sól, Słodziki (sukraloza, glikozydy stewiolowe), barwnik (tartrazyna).

Informacje o składnikach podano dla smaku bananowego. Dla innych smaków wartości te mogą się różnić.

Zalecenia dotyczące stosowania:

iso whey zero

Wymieszaj jedną porcję (25 g lub 2 łyżki stołowe) z 200-250 ml zimnej wody i dokładnie ubij w shakerze lub blenderze, aż będzie gładka. W zależności od ilości wody można regulować nasycenie smaku i aromatu. Wypij powstały koktajl w ciągu 5-10 minut po przygotowaniu.

W dni treningowe przyjmować bezpośrednio po treningu, aw dni odpoczynku rano. Aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na białko, możesz przyjmować od 1 do 2 porcji w ciągu dnia.

Białko jest suplementem sportowym i dlatego korzysta ze zdrowej diety i programu ćwiczeń. Wyniki różnią się w zależności od osoby.

Iso whey zero możesz nabyć tutaj.

Smak wiśniowo-bananowy: Iso Whey Zero Blend 

  • L-glutamina, BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina)],
  • aromaty, całkowicie i częściowo uwodorniony olej kokosowy (zawiera mleko),
  • kwas cytrynowy , emulgator (lecytyna sojowa),
  • substancja zagęszczająca (karboksymetyloceluloza sodowa),
  • sól,
  • substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe),
  • barwnik (czerwień chodu AC**, indygotyna).

Warunki przechowywania:

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących oraz osób poniżej 18 roku życia. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.