Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Na co zwrócić uwagę, wybierając buty narciarskie Head?

Na co zwrócić uwagę, wybierając buty narciarskie Head?

Wybranie odpowiednich butów narciarskich jest bardzo trudnym zadaniem nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom dowiedzą się Państwo, na które elementy warto zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego warto postawić na porządne buty?

Wysokiej jakości buty narciarskie Head odpowiadają za stabilizację stopy, dzięki czemu doskonale zabezpieczają przed ewentualnymi skręceniami i przeciążeniami. Buty narciarskie należy dopasowywać oczywiście do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Osoby, które jeżdżą głównie okazjonalnie, powinny postawić na wygodne i miękkie buty. Dla osób, które sporo czasu spędzają na stoku lepszym wyborem są z kolei buty znacznie sztywniejsze.

Szeroka oferta butów marki Head

Firma Head może pochwalić się bardzo szeroką ofertą obuwia, dzięki czemu można znaleźć modele idealnie dopasowane do swojego indywidualnego stylu jazdy. Head to jedna z najpopularniejszych firm jeżeli chodzi o narciarstwo alpejskie. Warto wspomnieć o tym, że to właśnie z obuwia narciarskiego Head korzystają zawodowi sportowcy. Nowoczesne buty narciarskie Head mogą pochwalić się zaawansowaną technologią formowania butów (Form Fit). W modelach Raptor i Vector Evo dodatkowo zastosowano technologię Spineflex. Mowa tutaj oczywiście o innowacyjnych klamrach ze specjalnymi elementami ściągającymi, które wyróżniają się stałym punktem zaczepiania. W dużej mierze to właśnie dzięki tej klamrze buty błyskawicznie dopasowują się do kształtu każdej stopy.