Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Ile kosztują buty narciarskie?

Ile kosztują buty narciarskie?

Rodzice, którzy chcą, by ich pociechy zaczęły uczyć się jeździć na nartach, często przerażeni są cenami sprzętu narciarskiego w znanych sklepach sportowych. Szczególnie buty narciarskie dziecięce oraz same narty zazwyczaj dość sporo kosztują. Jak znaleźć więc dobry jakościowo asortyment i nie wydać przy tym fortuny? Poniżej podpowiedź.

Niezbędnik małego narciarza


Buty narciarskie dziecięce, dobrze dopasowane narty, kombinezon wodoodporny, kask, gogle, kijki – to obowiązkowy sprzęt każdego dziecka, które rozpoczyna swoją przygodę z szusowaniem na stokach. W związku z tym, iż dzieci rosną, rodzice często nie chcą wydawać na taki asortyment kilku tysięcy i wolą skorzystać z tańszych, aczkolwiek dobrych i sprawdzonych opcji.

Gdzie najlepiej kupić taki sprzęt?


Dobre buty narciarskie dziecięce można spokojnie kupić z drugiej ręki. Szczególnie tą opcję chwalą sobie rodzice, których dzieci cały czas szybko rosną i zazwyczaj taki sprzęt służy im tylko i wyłącznie na jeden sezon. Dobrze jest sprawdzić komisy narciarskie (których w górskich miejscowościach nie brakuje) lub znane i popularne aukcje internetowe, gdzie rodzice odsprzedają sprzęt, z których już ich dzieci wyrosły. Czasami można natrafić na naprawdę dobre modele, które są w świetnym stanie i które idealnie sprawdzą się, gdy maluch zaczyna się uczyć jeździć na nartach. Dobrą opcją są także wypożyczalnie sprzętu. Znajdują się one przy każdym stoku narciarskim. Można tam od reki wypożyczyć dobre aczkolwiek już trochę zniszczone modele różnorodnych sprzętów za naprawdę niskie ceny.

Buty narciarskie dziecięce dostępne na stronie DobreNarty.pl.