Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Narty Head – modele Freeski

Narty Head – modele Freeski

Narciarstwo to nie tylko ubity, dobrze przygotowany śnieg przypominający autostradę, dającą możliwość osiągania zawrotnych prędkości. To również czas, gdy na stokach zalega świeży puch, a my potrzebujemy sprzętu, który pozwoli wycisnąć z niego maksimum frajdy. Miłośnicy freeride’u kochają ten czas za nieograniczoną wolność i rozkosz delektowania się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi warunkami panującymi w górach.

Narty, które zapewnią szczyt wrażeń w głębokim, świeżym śniegu cechują się większą szerokością, która uniemożliwia głębokie zapadanie się. 

Narty Head – Freeski 

W tej grupie produktów znajdziemy 6 modeli w cenach od 3000 do 3500 PLN. Jazda na świeżym puchu nie zawsze jest możliwa, pogoda bywa kapryśna, dlatego firma Head postarała się, aby te narty również umożliwiały swobodną, płynną jazdę na dobrze przygotowanym stoku. 

Z drugiej strony te modele gwarantują dynamiczne i lekkie skręty w głębokim śniegu. 

Decydując się na freeride zależy nam na surfowaniu bez większego wysiłku. Specjalna konstrukcja tych nart sprawia, że szerokość talii rośnie wraz z długością nart, co gwarantuje utrzymanie się na powierzchni puchu. 

Doświadczony freerider na tych nartach może śmiało czerpać z pokładów odwagi, by zmierzyć się ze stromym stokiem. Nie szukajmy tutaj modeli dla początkujących lub dzieci. Szaleństwo freeride’u przeznaczone jest dla tych narciarzy, którzy w górach spędzili już długie godziny i są pewni swojej techniki oraz kondycji. Gdy jesteś na szczycie, otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Narty Head dostępne na stronie sklepu KrakowSport.pl.