Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Modnie i wygodnie na stoku – kurtki narciarskie męskie

Modnie i wygodnie na stoku – kurtki narciarskie męskie

Zimowe sporty mają wielu fanów. Nic dziwnego, taka dawka aktywności na świeżym powietrzu pozwala się odprężyć i dobrze bawić. Aby jednak pobyt na nartach był przyjemnością, należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt oraz właściwą odzież zimową. Kurtki narciarskie męskie i do tego odpowiednie spodnie, to podstawa stroju.

Jeśli chodzi o zakup nowej kurtki, panowie mają wcale nie mniejszy wybór co panie. Chociaż na stokach widać głównie kurtki kolorowe, a nawet neonowe, zwolennicy tradycji mogą znaleźć dla siebie stonowane kolory, na przykład granat lub czerń.

Co znaczy odpowiednia kurtka?

Właściwa kurtka narciarska to taka, która ochroni przez zimnem, wiatrem oraz wilgocią. Dzięki odpowiedniej technologii jednocześnie zapewni skórze oddychanie, nawet po wielu godzinach szaleństwa na stoku.
Co do fasonu, kurtka narciarska męska powinna być na tyle wygodna i estetyczna, by móc nosić ją również na co dzień, załatwiając sprawy na mieście.

Kurtki narciarskie męskie – praktyczne dodatki

– Regulowany kaptur – najlepiej na tyle duży, by można było założyć go na kask. Docenimy go z pewnością, gdy podczas zjazdu złapie nas śnieżny opad
– Wewnętrzny mankiet – koniecznie taki z wycięciem na kciuk. Zapewnia ciepło i zapobiega przedostaniu się śniegu do rękawa
– Odblaskowe elementy – nie przeszkadzają a wpływają na nasze bezpieczeństwo. Ich rolę zauważymy zwłaszcza podczas jazdy przy sztucznym oświetleniu i po zmierzchu.

Ubrania narciarskie marki premium szukaj na KrakowSport.pl