Puchar Leśniczego - Zyskaj mój szacunek - biegaj i ćwicz w lesie oraz wszędzie indziej

Czy suplementy są potrzebne sportowcom?

Czy suplementy są potrzebne sportowcom?

Są dwie ścieżki sportu. Amatorski lub zawodowy. O ile pierwszy nie wymaga zaawansowanej wiedzy, o tyle próby osiągania wyników i ulepszania sylwetki poprzez ciężką, systematyczną pracę powinny być wspierane przez witaminy i suplementy. Dlaczego?

Sport to zdrowie, ale czy zawsze?

Dedykowana marka suplementów Olimp jest przeznaczona dla sportowców. Wśród wielu produktów tego producenta, znaleźć można takie, które dopingują zdrowie, a nie tylko ciało. Dlaczego to takie ważne?

Sportowcy dzielą się na 2 grupy:

– tych, którzy „wyciskają z siebie” jak najwięcej;
– tych, którzy dążą do osiągania formy, ale nie kosztem zdrowia.

Suplementy witaminowe w procesie cyklów treningowych odgrywają ważną rolę:

– uzupełniają niedobory witamin;
– są bogactwem mikroelementów;
– zapobiegają kontuzjom;
– utrzymują kondycję ciała i całego organizmu na wysokim poziomie.

Suplementy Olimp – nie tylko na mięśnie

Suplementy wyrobiły już sobie opinię tych, które działają na masę. Nie wszyscy wiedzą o tym, że produkty witaminowe są wsparciem, także dla zdrowia i organizmu.

Cykliczne wykonywanie badań laboratoryjnych u sportowców jest ważne, a na ich podstawie możliwy jest dobór odpowiednich wartości do uzupełnienia. Witaminy Olimp mogą być przyjmowane cyklicznie, jako dodatek do diety, ale też doraźnie, w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego.

Żel energetyczny lub proszek do robienia koktajlu zawierają stężoną dawkę witamin, które działają doraźnie. Jak? Zabiegają kurczom mięśni, dostarczają cennych składników, zapobiegają odwodnieniu organizmu.